אודותינו - ד"ר רדיולוגיה

חושדים שחוויתים רשלנות רפואית?
אנחנו מציעים הערכה מקצועית ומהירה של הטיפול רפואי שקיבלתם, נבדוק עבורכם האם הבדיקות הרדיולוגיות שלכם פוענחו ברשלנות והתפספסו ממצאים.

אנחנו צוות ד"ר רדיולוגיה, חברת בת של חברת 'אופידוקס', אשר מנוהלת על ידי נופר אליה – בוגרת לימודי רפואה מאוניברסיטת תל אביב, מחויבים לספק שירות מהיר ומקצועי על ידי צוות מומחים רדיולוגים. יש לנו בד"ר רדיולוגיה את הניסיון והידע להתאים עבורך את הרופא הנכון אשר יפענח לך את הבדיקה הרדיולוגית בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר לפי סוג הבדיקה והאיבר שעליו נעשה הבירור.

מנהלי האתר

ד"ר רדיולוגיה נולד מתוך צורך אישי בפענוח מהיר ואמין של בדיקת הדמיה, ובעיקר מתוך היכרות מרובת שנים עם עולם הרשלנות הרפואית – הכרוך בחשיפה למקרים מצערים שבהם פספוס ממצאים בבדיקות הדמיה חשובות הוביל לאיחור קריטי באבחנה של מצבים רפואיים שונים ובפרט גידולים סרטניים. לרוב, אבחון נכון ומדויק בזמן על ידי פענוח נכון של בדיקת ההדמיה והפניה להמשך הבירור הרלוונטי בהתאם, היו משנים את כלל המהלך הרפואי באותם מקרים ואף מצילים את חייהם של מספר מטופלים.

המשימה שלנו

מטרתנו היא לספק הערכה מהירה ומקצועית של פענוח הבדיקות הרדיולוגיות שלכם, על ידי מומחים מובילים. אנו בודקים האם ניתן לכם הטיפול הראוי בהתאם למצבכם הרפואי, או שאירעה רשלנות. תקבלו ניתוח יסודי של מצבכם ללא המתנה ארוכה, כדי שתוכלו לקבל החלטות מושכלות.

החזון שלנו

בצוות הרופאים של ד"ר רדיולוגיה נמנים רופאים מקצועיים מנוסים בתחום הרדיולוגיה אשר עובדים שנים רבות בתחום ויודעים לפענח בדיקות הדמיה בצורה הטובה ביותר כך שתוכלו לדעת האם התרשלו בעת פענוח הבדיקות.

אנחנו בחברת ד"ר רדיולוגיה מתחייבים לשירות מקצועי

אנו מציעים שירות ייחודי להערכה מקצועית של טיפול רפואי שקיבלתם. בודקים באופן יסודי האם נפלו פגמים והאם היתה רשלנות, על ידי מומחים מובילים בתחום. מתחייבים לספק לכם ניתוח אובייקטיבי ובלתי תלוי של המקרה, בצורה נגישה וידידותית. אל תהססו לפנות אלינו לקבלת הערכה ראשונית.

 

+1000

פענוחים רדיולוגים שביצענו

+500

מטופלים שעבדו איתנו

+4

שנים של מצוינות

ערכי הליבה שלנו

יסודיות

עבודה תוך הקפדה, דיוק וכיסוי כל הדרישות הקיימות בכל דבר שיש לבצעו או לעשותו באופן מעמיק ומקיף ולצד עשייה מוקפדת בהתאם.

דייקנות

הקפדה על לוחות זמנים הן בביצוע עבודות והן בסיפוק תמורה ללקוחות או עובדים תוך עמידה על הסכמים, ותקשורת אישית וכנה.

למידה והתחדשות

למידה, ייעול תהליכים והפקת לקחים חדשים באופן יזום ואינטנסיבי, תוך השקעת זמן ומשאבים ללמידת הסביבה ותמורות שונות שחלות בשוק על מנת להבטיח ניהול ושירות איכותיים ומקצועיים ללקוחותינו.

מקצועיות

פעילות המבוססת על ידיעה והבנה של התחום הרלוונטי המושגת באמצעות למידה ושיפור מתמידים בביצועים וביכולת. בנוסף, קיימת המחויבות לפעול במיומנות גבוהה ועל פי אמות מידה מוגדרות מראש, .

הערכת רשלנות רפואית

פענוח שגוי או מאוחר של בדיקות הדמיה עלול לגרום נזק בלתי הפיך למטופל. אנו מציעים בדיקה מקצועית האם הפענוח שקיבלתם היה נכון ומהיר. נבחן האם הייתה רשלנות שגרמה לעיכוב האבחנה או לטיפול לא נכון. במידת הצורך, נסייע בהגשת תביעה משפטית. אנו שמים לנגד עינינו את טובת המטופל ומחויבים לספק ייעוץ אובייקטיבי ואמין.

למה להיעזר בפענוח מרופא פרטי?

רופא פרטי יקדיש את כלל הזמן הדרוש על מנת לפענח את הבדיקות עד שיוכל לספק בדיקה מהימנה שתיתן את המענה הנכון והמדויק ביותר, לעומת הרפואה הציבורית שבה הרבה מהפעמים הרופא הרדיולוג שמפענח את הבדיקה מוגבל בזמן לכל בדיקה ולכן אין ברשותו את האפשרות להקדיש את כלל תשובת הלב הנדרשת לפענוח מדויק של כל בדיקה ובדיקה.
רופא פרטי יכול להציע לך טיפול אישי ומותאם אישית לצרכים שלך, כך שתוכל להבין את המצב הבריאות שלך בצורה מקיפה ולקבל את ההמלצות המקצועיות והמדויקות ביותר עבורכם.

לקבלת פרטים נוספים - מענה תוך 60 דקות!

כתובת

הפלך 7, תל אביב
נהיה בקשר

צור קשר

או