הבריאות שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו​

חושדים ברשלנות רפואית? מטרתנו היא לספק לכם הערכה אובייקטיבית ומקצועית של הטיפול הרפואי שקיבלתם, על ידי מומחים מובילים בתחומם. נבדוק בצורה יסודית ומדוקדקת את הרשומה הרפואית שלכם, נשווה אותה לפרוטוקולים מקובלים ונספק לכם חוות דעת בלתי תלויה שתאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת לגבי צעדיכם הבאים במהירות ויעילות.

שאלות ותשובות

הערכת רשלנות רפואית היא בדיקה מקצועית שמתבצעת על ידי רופאים מומחים, רדיולוגים במקרה והחשד הוא שהרשלנות התבצעה בעת  הפענוח של הבדיקות הרדילוגיות – כגון CT, PET-CT,US,MRI. בהערכה אנו בודקים מחדש את הבדיקות הרדיולוגיות ומבינים האם נפלו פגמים בטיפול הרפואי שניתן לכם.

העלות משתנה בהתאם להיקף הבדיקה הנדרשת. אנו מציעים ייעוץ ראשוני ללא עלות, מוזמנים להתקשר אלינו.

על מנת לבדוק האם נפלו פגמים בפענוח של הבדיקה הרדילוגית ובכך לדעת האם יש בסיס לתביעה משפטית כנגד הגוף הרפואי שסיפק את הטיפול הרפואי.

מומחים רפואים מתחום הרדיולוגיה בעלי ניסיון רב בפענוח בדיקות הדמיה.

הרופא המומחה יעבור על הבדיקות הרדיולוגיות כגון על הCT/ MRI / US / PET-CT ויבדוק האם בפענוח הרדיולוגי שקיבלתם לא התייחסו לממצא חריג אשר כן נמצא ונראה בבדיקה וכתוצאה מכך קיבלתם טיפול רפואי לקוי ללא המשך אבחון של הממצא החריג.

כל שתקבלו מסמך מקיף עם ממצאי הבדיקה לעומת הממצאים אשר נכתבו בפענוח הבדיקה המקורית ותוכלו לדעת האם הרופא אשר פענח את הבדיקה התרשל בתפקידו.

לאחר הערכה ובמידה והרופא אכן התרשל בתפקידו על מנת להגיש תביעה כנגד המוסד הרפואי יש צורך להצטייד בחוות דעת של רופא רדיולוג המסתמכת על הבדיקה הרדיולוגית ומפרטת את החריגה מהפרקטיקה הרפואית ואת הנזק הנגרם כתוצאה מפספוס הפענוח הנכון.

חוות דעת רשלנות רפואית היא מסמך מקצועי הכולל את ממצאי הבדיקה וקובע האם הייתה רשלנות בטיפול שניתן ומהו הנזק הנגרם. את חוות הדעת כותב הרופא ומתעד את המקרה הרפואי, בנוסף הרופא מוסיף סימוכין מהספרות הרפואית על מנת לתמוך בחוות דעתו.

בדרך כלל בתוך שבועיים מרגע קבלת כלל המסמכים והדיסקים של הבדיקות הרפואיות הרלוונטיות ולאחר הסדרת התשלום.

השלבים כוללים – איסוף המסמכים הרפואיים והדיסקים של הבדיקות הרדילוגיות, ניתוח מקצועי על ידי מומחים, כתיבת חוות הדעת הסופית, ומתן המלצות להמשך פעולה.

על מנת לקבל פיצוי הולם על הנזק שנגרם יש לנקוט בהליכים משפטיים נגד הגורמים המטפלים (המוסד הרפואי אשר התרשל), כדי לקבל פיצוי הולם על הנזק שנגרם.

ברוב המקרים של רשלנות מוכחת, קיימים סיכויים טובים לתביעה מוצלחת, בהתבסס על חוות הדעת המקצועית.